1. Przypomnę, że w miesiącu październiku w naszej parafii nabożeństwa różańcowe sprawowane są w niedzielę o godz. 17.30 a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. Zachęcam do licznego udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.

w poniedziałek – przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego patrona. Masza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe zostanie odprawiona o godzinie 18.00, w sobotę – święto św. św. app. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Jutro o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu „Magnificat”. Bezpośrednio po różańcu spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. Próba chóru męskiego „Dysonans” o godz. 20.00.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  3. W sobotę o godz.11.15 zapraszamy na zajęcia dla dzieci pod wspólnym hasłem „Kreatywna sobota”.
  4. Po Mszy św. zachęcam do składania swoich podpisów pod propozycją ustawy Komitetu Inicjatyw Ustawodawczych „Zatrzymaj Aborcję” zakazujących aborcji z powodów eugenicznych, a właśnie z tego powodu dokonywanych jest 90% wszystkich aborcji.
  5. Po Mszy św. przyjmuję kartki na wypominki. Przypominam, że w naszej parafii za zmarłych modlimy się na cmentarzu 01.11 w uroczystość Wszystkich św. oraz w kaplicy 02.11 w Dzień zaduszny. Prawie we wszystkie niedziele w ciągu roku za zmarłych modlimy się przed Mszą św. o godz. 11.00.
  6. Już za dwa tygodnie, w sobotę 04.11 o godz. 18.00 w nowym kościele zostanie odprawiona Msza za zmarłych muzyków a po Mszy koncert zaduszkowy w wykonaniu Stanisława Soyki. Jak zwykle podczas koncertu kwestować będziemy na rzecz budowy naszej świątyni. Bardzo proszę o rozpropagowanie tego wydarzenia wśród swoich rodzin, sąsiadów i znajomych. Zaproszenia na to wydarzenie, zarówno religijne jak i artystyczne, można nabywać po Mszy św. tak jak wspominałem tydzień temu w cenie 30 zł od osoby. Przy nabyciu dwóch zaproszeń cena wynosi 50 zł. Przewidziana jest również promocja dla rodzin, czyli 2 + 3 w cenie 100 zł.