1. W tym miesiącu, zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, w dni powszednie po mszy św. a w niedzielę o 17.30. W październiku, w we wtorki odprawiona będzie dodatkowa msza św. po której zapraszam na nabożeństwo różańcowe. We wtorki o godz. 18.00 są jeszcze wolne intencje.

- we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zak.

- w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zak.

- w piątek – NMP Różańcowej, w związku z tym na mszę św. o godz. 18.00, zapraszam nie tylko kandydatów do bierzmowania, ale również dzieci ,które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I – Komunii św. Podczas mszy zostaną poświęcone różańce.

1. Jutro o godz. 17.30 próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Męski chór „Dysonans” spotyka się o godz. 20.00. Aż do odwołania zawieszamy spotkania dla dzieci, które chciałyby śpiewać w scholii „Boży Raban”.
  2. W tym tygodni przeżywamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 chciałbym się spotkać z LSO a naszej parafii, a zatem ministrantami, lektorami i seniorami , w celu przygotowania zbliżającej się wizytacji Obecność obowiązkowa. W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane adresy. Od godz. 17.30 można skorzystać z sakramentu pojednania.
  3. W sobotę wyjątkowo nie będzie nabożeństwa różańcowego. Przypominam, że w tym dniu udajemy się do Matki Boskiej Łaskiej, na doroczną pielgrzymkę KŻR. Wyjazd w sobotę 08.30. W ramach pielgrzymki jest przewidziane nabożeństwo różańcowe, Konferencja, Msza św. koncert organowy i ciepły posiłek. Wszystko zakończy się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Chętnych na pielgrzymkę zapraszam do zapisów po Mszy św.
  4. Za tydzień, z racji na drugą niedzielę miesiąca, zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”.
  5. W sobotę zmarł śp. Krzysztof Maj, jego pogrzeb rozpocznie się w naszej kaplicy w czwartek 06.10 o godz. 13.00. W jego intencji odmówmy modlitwę za zmarłych. Wieczny odpoczynek…