1. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w intencji pokoju.
  2. W tym w tym tygodniu w liturgii:

- we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, pr.

- w środę – wspomnienie św. Wacława, m.

- w czwartek – święto św. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

- w piątek – wspomnienie św. Hieronima pr. i dK.

- w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz, i dK. To również pierwsza sobota miesiąca i wszystkich czcicieli MB Fatimskiej zapraszam na Mszę św. i wynagradzający różaniec oraz 15 min. medytację. Przypominam również, że w październiku nabożeństwa różnicowe w dni powszednie połączone są z Mszą św. a w niedzielę o godz. 17.30.

- w następną niedzielę, z racji na wspomnienie św. Franciszka z Asyżu 4.10, tradycyjnie o godz. 12.15 zostanie odprawiona Msza w intencji właścicieli zwierząt, a po niej błogosławieństwo zwierząt.

1. Jutro o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na pierwsze po wakacjach spotkanie scholii „Boży Raban”. O godz. 17.30 próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Męski chór „Dysonans” spotyka się o godz. 20.00.
  2. Jedna z firm telekomunikacyjnych zwróciła się do naszej parafii z propozycją postawienie masztu na terenie należącym do naszej parafii. Po konsultacji w minioną środę z Radą Parafialną i Radą Ekonomiczną, postanowiliśmy aby w tej sprawie w najbliższy wtorek o godz. 18.00 odbyło się otwarte zebranie, na które zapraszamy osoby które chciałyby się dowiedzieć więcej i wyrazić swoją opinię. W czasie tego spotkania zostaną przedstawione szczegóły tego przedsięzięcia i odbędzie się dyskusja.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 zapraszam wszystkich organizatorów XX edycji  „Tour de Kalonka”, na podsumowanie ostatniego Rajdu.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania, którzy przystąpią do tego sakramentu w czasie wizytacji kanonicznej 16 października. Obecność obowiązkowa.
  5. Przypominam, że do końca września można zapisać dzieci z klasy III na przygotowanie do przyjęcia I – Komunii św. w 2023 r. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się pierwsze spotkanie z rodzicami tych dzieci, podczas którego omówimy formę i termin uroczystości I – Komunii.
  6. W przyszłą niedzielę w całej naszej Archidiecezji będą zbierane ofiary na potrzeby WSD w Łodzi.