1. Papież Franciszek wezwał wiernych Kościoła Katolickiego aby w miesiącu październiku odmawiali różaniec w intencji Kościoła a po różańcu w tej intencji odmawiać modlitwę Pod Twoją obronę… oraz modlitwę do św. Michała Archanioła. Przypominam, że w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w niedzielę odprawiane jest o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

- w sobotę – wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego

1. Jutro tj. w poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii „Boży Raban” Równolegle odbywać się będzie próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 18.00 i różańcu spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W czwartek niewielka 12 osobowa grupa naszych parafian w raz ze swoim proboszczem wyrusza na pielgrzymkę do Włoch szlakiem  św. O. Pio w dniach 11 – 15.10. Msza na rozpoczęcie pielgrzymki                             o godz. 13.15. Pod moją nieobecność posługiwać będzie ks. Lucjan Dąbrowski SDB. Proszę o modlitwę w intencji pielgrzymów a ze swej strony obiecuję modlitewną pamięć we wszystkich nawiedzanych przez nas miejscach świętych.
  3. W przyszłą niedzielę zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”, a po Mszy z racji na Dzień Papieski będą zbierane ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, żywy pomnik św. Jana Pawła II, która funduje stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.