1 Jeszcze dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy

2  W tym tygodniu w liturgii:

- w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, zak. W tym dniu z racji na II piątek miesiąca zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 24.00. Na stoliku z gazetami jest wyłożona lista na adoracje. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Ale piątek, to również 13 dzień października w którym obchodzimy kolejną rocznicę ostatniego objawienia MB Fatimskiej. Bezpośrednio po wieczornej Mszy św. odbędzie się nabożeństwo fatimskie.

3 W poniedziałek, czyli jutro, o godz. 18.15 próba żeńskiego wokalnego zespołu „Magnificat”, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.

4 Również jutro bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym, wznawiamy spotkania modlitewne. Chcemy przede wszystkim uwielbiać Pana Boga, ale również dziękować Bogu za wszelkie dobro i prosić w modlitwie wstawienniczej w różnych naszych intencjach, również wypraszając potrzebne łaski dla naszego parafialnego synodu. Spotkania mają charakter otwarty. Zachęcam do wspólnej modlitwy.

5 W środę o 16.30 spotkanie PRE.

6 W ubiegłym tygodniu zapowiadałem, że październiku planowane są dwie pielgrzymki. Niestety z przyczyn obiektywnych musimy te pielgrzymki przełożyć na późniejszy termin.

7 Dziękuję za ofiary złożone na tzw. „tacę gospodarczą”. Za tydzień, powiem wiem więcej o aktualnym stanie prac w kościele i finansach naszej parafii.

8 W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić  XXIII Dzień Papieski pod hasłemŚw. Jan Paweł II - Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która funduje  stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. To taki żywy pomnik św. Jana Pawła II.

9 Podziękowania dla pana Henryka Stróżka.