1. Przypominam, że w październiku w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w niedzielę odprawiane jest o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

- w poniedziałek – święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego

- we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

- w środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

- w czwartek – święto  św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia

- w sobotę – wspomnienie św. Jana Kantego

1. Jutro tj. w poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii „Boży Raban” Równolegle odbywać się będzie próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 18.00 i różańcu spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum.
  3. W sobotę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam kandydatów na ministrantów tj. chłopców od IV klasy szkoły podstawowej oraz młodszych ministrantów. Po Mszy św. i różańcu odbędzie się spotkanie formacyjne.