1. Jeszcze dziś zapraszam o 17.30 na nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do środy czyli 31.10 różaniec bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  2. Jutro tj. w poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii „Boży Raban” Równolegle odbywać się będzie próba zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. W środę 31.10 w wigilię Wszystkich Świętych w naszej parafii o godz. 16.30 odbędzie się po raz pierwszy bal świętych dla dzieci ze starszych grup przedszkolnych i dzieci ze szkół podstawowych. Włączamy się tym samym do ogólnopolskiej inicjatywy promującej chrześcijańskie wartości jako alternatywy dla Halloween. Na bal dzieci przebierają się za postacie świętych a podczas trwania balu zostaną wybrane dzieci, które najlepiej swoim strojem przybliżą innym postać świętej lub świętego. Gdyby rodzice i dzieci nie miały pomysłu na przebranie to też zapraszamy do wspólnego przeżywania radości z świętych obcowania. Na zakończenie balu zostanie odprawiona Msza św. i ostatnie w miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe. Natomiast o godz. 18.50 spod naszej  kaplicy wyruszy młodzież z klas trzecich gimnazjum oraz młodzież licealna do Łódzkiej Archikatedry na tzw. „Noc Świętych”. Zapisy przyjmuję w zakrystii po Mszy św.
  4. Na stoliku przy wyjściu oraz w przedsionku naszej kaplicy wyłożone są kartki na tegoroczne wypominki. Na kartkach wypisujemy imiona naszych zmarłych i wraz ze stosowną ofiarą przynosimy do zakrystii do 31 października. Za zmarłych wymienionych w wypominkach modlić się będziemy 01.11 podczas procesji na cmentarz po Mszy św. o godz. 11.00 oraz 02. 11 po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 w kaplicy. Jeżeli ktoś chciałby zamówić tzw. wypominki całoroczne, to proszę to wyraźnie zaznaczyć pisząc na kartce „Wypominki całoroczne”. W ciągu roku za naszych bliskich zmarłych modlimy się praktycznie we wszystkie niedziele przed Mszą o godz. 11.00.

- w czwartek – uroczystość Wszystkich Świętych – w naszej kaplicy w tym dniu odprawione zostaną trzy Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i po tej Mszy św. odbędzie się procesja na cmentarz wraz z wypominkami za zmarłych. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00

- w piątek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych tzw. dzień zaduszny. Msze św. z wypominkami za zmarłych odprawione zostaną o godz. 9.00 i 11.00. O godz. 18.00 w nowej  świątyni Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki odprawi Mszę św.za zmarłych muzyków a po Mszy św. odbędzie się zaduszkowy koncert Adama Nowaka i zespołu  „RAZ, DWA, TRZY”. Po Mszy św. w zakrystii można jeszcze nabywać zaproszenia w cenie 40 zł.

1. Dziś Kościół w Polsce przeżywa kolejny 10 dzień solidarności z Kościołem prześladowanym, tym razem pod hasłem PAKISTAN przerwać milczenie. W przedsionku jest okolicznościowy plakat i ulotki.