1  Jeszcze dziś po Mszy św. o godz. 12.15 zapraszam na spotkanie z cyklu „Podróże małe i duże – opowieści o państwach i miastach”. Będzie to spotkanie z Piotrem Drzewieckim, fotografem, dziennikarzem, podróżnikiem i nauczycielem.                                                                                       Wieczorem o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w intencji pokoju na świecie. W poniedziałek i wtorek różaniec bezpośrednio po Mszy św.

2 W poniedziałek, czyli jutro, bezpośrednio po różańcu spotkanie modlitewne w kaplicy,  o godz. 18.15 próba żeńskiego wokalnego zespołu „Magnificat”. Przypominam panom z chóru „Dysonans”, że jutrzejsza próba przeniesiona jest na dzień 08.11.

3  We wtorek w Archikatedrze Łódzkiej o godz. 20.00 rozpocznie się „Noc Świętych”. Jest to chrześcijańska alternatywa dla pogańskiego „Halloween”. W tym roku motywem przewodnim będzie wspomnienie męczeńskiej rodziny Ulmów, pierwszej rodziny wyniesionej na ołtarze. Chciałbym aby w tym spotkaniu uczestniczyli wszyscy kandydaci do Bierzmowania.

4 W tym tygodniu w liturgii:

- w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszej parafii Msze św. zostaną odprawione przed południem o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy o godz. 12.15, gdyż bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja na nasz parafialny cmentarz, połączona z wypominkami za zmarłych. Wieczorem Msza św. o godz. 18.00.

- w czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00, a po nich wypominki za naszych bliskich zmarłych.

- w sobotę - wspomnienie św. Karola Boromeusza

5 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. W piątek przed południem będę odwiedzał chorych, a spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30.

6 Po Mszy św. w dalszym ciągu przyjmuję kartki na wypominki. Można również nabyć zaproszenie na zaduszkowy koncert „Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej”, który ze względu na trwające w naszym kościele prace budowlane oraz przewidywaną liczną frekwencję, odbędzie się u naszych sąsiadów, czyli w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli w Nowosolnej w sobotę 04.11 o godz. 19.00. Przed koncertem, o godz. 18.00 zapraszam na  Mszę św. w intencji zmarłych muzyków.

7 Również od dziś można zapisywać się na jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu, która planowana jest na sobotę 18 listopada. Szczegóły pielgrzymki podam za tydzień.

8 Gazety i intencje.