1. Jeszcze dziś o 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe. Jutro po wieczornej Mszy św. zostanie odprawione ostatnie nabożeństwo październikowe.
  2. W tym tygodniu w liturgii:

- we wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych – w naszej kaplicy zostaną odprawione Msze św. o godz. 9.00; 11.00 i 18.00. Nie będzie Mszy o godz. 12.15, natomiast bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się tradycyjna procesja  na nasz parafialny cmentarz połączona z modlitwą za zmarłych. Od 1 do 8 listopada można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

- w środę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. połączone z wypominkami zostaną odprawione  o godz. 9.00 i 18.00.

- w piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza bp.

  1. W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy św. tj. ok. 19.00 zapraszam na drugie z czterech spotkań biblijnych. Na to spotkanie zapraszam także kandydatów do bierzmowania. W związku z tym do końca cyklu spotkań biblijnych, czyli przez najbliższe trzy tygodnie, nie będzie spotkań dla kandydatów do bierzmowania w piątki .
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam LSO na co miesięczne spotkanie modlitewno - W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy. Zachęcam aby zgłaszać również nowe osoby chore lub w podeszłym wieku, który chętnie udzielę posługi duszpasterskiej. Spowiedź pierwszo piątkowa, szczególnie dla dzieci z klas czwartych, które przed wakacjami przystąpiły do I Komunii św. od godz. 17.30. Przy tej okazji jeszcze raz przypominam, że spotkania dla kandydatów do bierzmowania w najbliższym czasie połączone są ze spotkaniami biblijnymi. Pierwszo sobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko kultowi NMP, czyli Msza św., różaniec i 15 min. medytacja, rozpocznie się jak zwykle o godz. 9.00.
  3. Po Mszy św. w zakrystii, można jeszcze składać kartki na wypominki, jednorazowe albo całoroczne. Można również odbierać bilety na zaduszkowy koncert p. Stanisławy Celińskiej z zespołem. Można również zgłosić swój udział w przyszłorocznej, kwietniowej pielgrzymce do Ziemi Świętej. Mamy już zapisanych kilkanaście osób z naszej parafii i z parafii w Starych Skoszewach. Listę zamykamy z końcem listopada.
  4. Doroczna Msza za zmarłych muzyków, zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w nowym kościele. Dziękuję panią które, sprzątały w tym tygodniu kościół, oraz panom, za wczorajsze przygotowania do sobotniej Mszy św. i koncertu zaduszkowego, ponieważ jeszcze nie wszystko udało się nam przygotować, bardzo proszę o obecność i pomoc w przygotowaniu kościoła w sobotę o godz. 10.30.