1. Bardzo dziękuję za dzisiejszą tacę gospodarczą a zgodnie z zapowiedzią z racji na dzień solidarności z kościołem prześladowanym po Mszy św. zbierane będą ofiary na pomoc prześladowanym za wiarę na bliskim wschodzie.
  2. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  • w poniedziałek – wspomnienie pierwszych polskich męczenników
  • w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  • w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
  1. Jutro o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu „Magnificat”. Po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne odnowy charyzmatycznej. Próba chóru męskiego „Dysonans” o godz. 20.00.
  2. We wtorek po Mszę św. o godz. 18.00 chciałbym się spotkać z Parafialną Radą Duszpasterską, która składa się z przedstawicieli, liderów, poszczególnych grup działających przy parafii.
  3. Od środy rozpoczynam swoje doroczne rekolekcje kapłańskie w Porszewicach. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i innych kapłanów, którzy w tym czasie przeżywać będą duchowe ćwiczenia.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. W sobotę o godz. 11.15 kolejne spotkanie dla dzieci w ramach kreatywnej soboty.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać po raz pierwszy światowy dzień ubogich, w związku z tym PKC w dalszym ciągu czeka na dary serca dla najuboższych w pobranych w ubiegłym tygodniu tzw. tytkach miłosierdzia