1. Dziś o godz. 12.00 przed naszą kaplicą zapraszamy do wspólnego zaśpiewania Hymnu Państwowego. Również dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w intencji dziękczynnej za odzyskanie sto lat temu niepodległości po 123 latach niewoli. W intencji naszej ojczyzny zostanie odprawiona również Msza św. o godz. 18.00. Dodam również, że działający przy naszej parafii chór męski „Dysonans” będzie uczestniczył w jubileuszowym koncercie w kościele oo. Bernardynów w miejscowości Warta.
  2. Jutro tj. w poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii „Boży Raban” Równolegle odbywać się będzie próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne odnowy w Duchu św.
  3. We wtorek po Mszy św. tj. ok. 18.30 zapraszam na spotkanie Parafialne Koło Caritas.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata bp. i m.

- we wtorek – wspomnienie św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich

- w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

1. Za tydzień w Kościele na całym świecie przeżywać będziemy II Światowy Dzień Ubogich. W dalszym ciągu zachęcam do pobrania z przedsionka tzw. „Tytki charytatywnej”. Tytkę napełnioną albo produktami spożywczymi albo chemią gospodarczą, przynosimy do kaplicy przed najbliższą niedzielą. Parafialne Koło Caritas dostarczy te tytki do najbardziej potrzebujących.