1. Jeszcze dziś o 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

- w czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

- w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m.

1. Jutro o godz. 17.00 zapraszam dzieci na próbę scholii „Boży Raban”. O godz. 17.30 próba żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy św. tj. ok. 18.30 zapraszam na ostatnie z czterech spotkań biblijnych.  Na to spotkanie zapraszam także kandydatów do bierzmowania. W związku z tym również jeszcze w najbliższy piątek nie będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Już za tydzień Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata zakończy kolejny rok liturgiczny. Na Mszę św. o godz. 12.15 zapraszam rodziców i dzieci, które przed wakacjami przystąpiły do I – Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy litanie do NSPJ oraz akt oddania Najświętszemu Sercu oraz zostaną poświęcone pamiątki pierwszo komunijne.
  4. Dziękuję za przyniesione artykuły spożywcze i chemię gospodarczą w tzw. „tytkach charytatywnych”. Te dary przez nasze PKC zostaną dostarczone do najbardziej potrzebujących, w tym do klauzurowych sióstr Karmelitanek Bosych z ul. Św. Teresy w Łodzi.
  5. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tzw. „tacę gospodarczą”. Za dwa tygodnie poinformuję o stanie naszego konta oraz o dalszych planach budowlanych.
  6. Dziś kończy się wizytacja kanoniczna w naszym Strykowskim dekanacie. Zgodnie z tradycją chciałbym teraz przeczytać Dekret po wizytacyjny który otrzymałem od ks. Bp. Marka Marczaka.