REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W PARAFII ŚW. O. PIO W KALONCE

30.03 – 01.04.2023

Czwartek –Temat dnia: „Modlitwa”

Godz. 18.00 - Msza św. na rozpoczęcie rekolekcji z konferencją.

Godz. 19.15 liturgia słowa z konferencją dla kandydatów do bierzmowania, młodzieży i studentów oraz dla osób „zapracowanych”.

Piątek – Temat dnia: „Pokora”

Godz. 9.00 Msza św. dla osób starszych z konferencją i sakramentem chorych. Po Mszy św. udamy się z ojcem rekolekcjonistą do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy.

Godz. 15.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

Godz. 18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjna, a bezpośrednio po Mszy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Godz. 19.30  liturgia słowa z konferencją dla kandydatów do bierzmowania, młodzieży i studentów oraz dla osób „zapracowanych”.

Sobota – dzień pojednania.

Temat dnia” „O Chrystusowej i chrześcijańskiej miłości”.

Godz. 9.00, 11.00 i 16.00 możliwość spowiedzi, a bezpośrednio po spowiedzi Msza św. z konferencją.

Rekolekcje poprowadzi  kapucyn o. Maciej Zinkiewicz, redaktor naczelny „Głosu Ojca Pio”.

Temat rekolekcji: „Stać się podobnym do Chrystusa, na wzór św. o. Pio”.