12.01 – CZWARTEK - GRABINA UL. LEŚNA

14.01 – SOBOTA – GRABINA UL. GŁÓWNA, LIPOWA I DĘBOWA

16.01 – PONIEDZIAŁEK - BUKOWIEC – UL. GŁÓWNA, GRABOWA, AKACJOWA oraz BUKOWA

17.01 – WTOREK – DĄBROWA oraz KOPANKA PRZY MARMUROWEJ

18.01 – ŚRODA – KOPANKA UL. BRZOZOWA, AKACJOWA I ŹYTNIA oraz UL. AKSAMITNA I KALONKA        NA DOŁKU

19.01 – CZWARTEK – KALONKA MAĆKOWIAKÓWKA I DOMY PRZY KOSTCE oraz UL. BRATKOWA, KROKUSOWA I JAŚMINOWA

20.01 – PIĄTEK – KALONKA UL. NARCYZOWA, , IRYSOWA, RÓŻANA, MAGNOLIOWA oraz                           UL. MALWOWA, STOKROTKOWA, IRYSOWA I MACIEJKOWA

21.01 – SOBOTA – WÓDKA

23.01 – PONIEDZIAŁEK – KALONKA UL. GŁÓWNA I SKOSZEWSKA

24.01 – WTOREK – DĄBRÓWKA GÓRNA

25.01 –ŚRODA -  DĄBRÓWKA DOLNA I BORKI

26.01 – CZWARTEK – NIECKI I BORCHÓWKA DOLNA CZYLI PRZY ASFALCIE

27.01 – PIĄTEK – DOBIESZKÓW

28.01 – SOBOTA – BORCHÓWKA GÓRNA

30.01 – PONIEDZIAŁEK – WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZENIE

31.01 – WTOREK – WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZENIE

01.02 – ŚRODA - WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZENIE

02.02 – CZWARTEK – WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZENIE

03.02 – PIĄTEK – WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZENIE

04.02 – SOBOTA – WIZYTY ZALEGŁE NA ZGŁOSZEN

WAŻNE INFORMACJE

Od poniedziałku do piątku kolęda przed południem trwać będzie od godz. 10.00 do             ok. godz. 12.00, po południu od godz.16.00 do ostatniej rodziny.

W sobotę od godz. 10.00 do ostatniej rodziny.

Tak jak w latach ubiegłych proszę o otwarcie bramy lub furtki i zamknięcie na czas kolędy psów. Otwarta brama będzie znakiem dla duszpasterzy, że dana rodzina mieszkająca w tym domu czeka na wizytę duszpasterską.

Przypomnę o odpowiednim przygotowaniu domu. Na stole przykrytym białym obrusem tradycyjnie powinno być przygotowane naczynie z wodą święconą, krzyżyk, Pismo Święte oraz zapalona świeca.

Jeżeli w domu są dzieci lub młodzież uczęszczająca na lekcje religii powinny być przygotowane zeszyty lub ćwiczeniówki.

Istotą wizyty duszpasterskiej zwanej „ Kolędą” jest wspólna modlitwa oraz prośba o błogosławieństwo dla rodziny. Jest to również dobra okazja do rozmowy na temat życia naszej parafii.

Ważnym tematem tegorocznej kolędy będzie sprawa dotycząca dalszych prac związanych z budową świątyni, a ofiary zbierane z racji kolędy przeznaczone będą na choćby częściowe oddanie długu jaki w związku z budową parafia ma do oddania Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Łódzkiej. Przypomnę, że to jeszcze suma 250 000.00 zł.

Z związku z przypadającymi na czas kolędy feriami zimowymi w naszym województwie, można się z ks. Proboszczem umawiać na konkretne pasujące obu stronom terminy.

Kontakt tel. 501 416 794 oraz mail ps@kalonka.com