ROZKŁAD KOLĘDY W 2022 ROKU
11.01 – wtorek – STARA KOPANKA (PRZY MARMUROWEJ),
KOPANKA UL. BRZOZOWA, KLONOWA I ŹYTNIA
12.01 – środa WÓDKA DOLNA UL. PSZENICZNA
13.01 – czwartek -  - WÓDKA GÓRNA UL. KSIEŻYCOWA, SŁONECZNA, GWIAŹDZISTA I ZBOŻOWA
14 01 – piątek -  UL. AKSAMITNA I KALONKA NA DOŁKU
- DĄBRÓWKA GÓRNA
15.01 – sobota - DĄBRÓWKA DOLNA, STRYKOWSKA I BORKI
KALONKA MAĆKOWIAKÓWKA I DOMY PRZY KOSTCE
17.01 – poniedziałek - KALONKA UL. NARCYZOWA, GOŹDZIKOWA, RÓŻANA, MAGNOLIOWA,
18.01 - wtorek-  BRATKOWA, KROKUSOWA I JAŚMINOWA
19.01 – środa KALONKA  UL. MALWOWA, STOKROTKOWA, IRYSOWA, MACIEJKOWA
20.01 – czwartek - UL. „SKOSZEWSKA”
21.01 - piątek - NIECKI I BORCHÓWKA DOLNA CZYLI PRZY ASFALCIE
22.01 - sobota - DOBIESZKÓW
Od 24.01 do 29.01 zaległe wizyty w umówionych wcześniej terminach.

WAŻNE INFORMACJE CZYLI DEKALOG WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
1 W dniach od 08.01 do 17.01 w kolędzie będzie pomagał pasjonista o. Mirosław. Obydwaj mamy aktualne paszporty covidowe. Zachowując wszelkie rygory sanitarne, będziemy nosili ze sobą płyn do dezynfekcji oraz maseczki.
2 Ze względu na pandemię, proszę przygotować na stole naczynie z wodą, którą poświęcimy na początku naszego spotkania.  Dla tych którzy boją się przyjmować księdza w domu jest możliwość spotkania się na podwórku przed domem.
3 Tak jak w latach ubiegłych znakiem dla duszpasterzy, że rodzina mieszkająca na danej posesji czeka na wizytę kolędową, będzie otwarta brama lub furtka.
4 Od poniedziałku do piątku, przed południem odwiedzać będziemy tylko te rodziny które umówią się wcześniej ze mną telefonicznie, po południu kolęda  od godz.16.00 do ostatniej rodziny.
5 W sobotę od godz. 10.00 do ostatniej rodziny.
6 Istotą wizyty duszpasterskiej zwanej „ Kolędą” jest wspólna modlitwa oraz prośba o błogosławieństwo dla rodziny. Jest to również dobra okazja do rozmowy na temat życia naszej parafii.
7 Z przykrością informujemy, że ze względów pandemicznych w tym roku nie skorzystamy z wszelkich poczęstunków.
8 Dobrowolne ofiary na budowę kościoła proszę składać w kopercie. Jednocześnie chciałem dodać, że te ofiary nie są głównym celem kolędy i jeśli ktoś miałby nie spotkać się z księdzem tylko dlatego, ze nie może złożyć ofiary na potrzeby parafii, to byłby to duży błąd.
9 Jeżeli w wyznaczonym terminie dana rodzina nie będzie mogła przyjąć duszpasterza można umówić się na inny termin po 24 stycznia.
10 Kontakt telefoniczny do ks. proboszcza - 501 416 794